środa, 12 listopada 2014

Cechy ludzi. : /

Hejka.!
Czego Najbardziej nie lubicie w ludziach.? 
Macie coś takiego za czym u Nich nie przepadacie.?
Ja osobiście mam :
Nie lubię fałszywych i dwulicowych ludzi, którzy na co dzień na Ciebie plują, nagadują, dupe obrabiają, a jeśli czegoś od Ciebie potrzebują, to by Cię zagłaskali ( za przeproszeniem, gdyby mogli to by ci w dupe weszli). 
Nie lubię też ludzi, którzy zakładają maski, udają kogoś, kim nie są w danych sytuacjach, gdy pokazują milion swoich twarzy ( a jest kilka takich osób ).
Nie lubię, wręcz brzydzę się kłamstwem ( zapewne jak każdy z Nas) . 
Nie lubię w ludziach tego, że kiedyś nie kończyły im się tematy do rozmów, a teraz nawet ciężko jest im powiedzieć sobie głupie 'cześć'. 
Nie lubię, gdy ktoś zostawia kogoś dla innych, zapominając o kimś, kto był, gdy nikogo nie było. Nie lubię, gdy ktoś wymusza wszystko szantażem, gdy musi być wszystko po jego myśli, a w przeciwnym razie się obraża. 
Nie lubię wyścigu szczurów, szpanerstwa, narcyzmu, patrzenia na kogoś 'z góry', nietolerancji, bo ten ktoś odstaje od odgórnie przyjętych stereotypów. 
Nie lubię, gdy ktoś wciska nos w nie swoje sprawy, gdy ktoś jest wiecznym pesymistą - z góry zakłada, że 'na pewno mi się nie uda'. 
Nie lubię ludzi, którzy nie mają własnego zdania. Takich, którzy wszystko krytykują i nic im się nie podoba. 
Nie lubię tego, że ludzie potrafią zniszczyć Ci wszystko, co masz, żeby mieć satysfakcję, nie widząc jak ciężko na to pracowałeś. Nienawidzę egoistów. :)


"Nie lubię ludzi,Którzy w życiu nadużywają 
dwóch przypraw- ciągle słodzą lub stale pieprzą."


Zgadzacie się ze Mną.? Tez takich osób nie lubicie.? 
Piszcie w komentarzach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

♥ Każdy komentarz jest motywacją ♥
♥ Nie bawię się w obs = obs ♥